| Laurretta a întrebat:

Am un laptop Acer Extensa 5230E, windows vista basic(de un am și jumătate) și mi se blochează mereu, îi dau restart dar degeaba, mi se blochează orice pagină, foldere, mess-ul, pagina web. totul! ce pot să-i fac ca să nu se mai blocheze?

Răspuns Câştigător
| albonifiras06 a răspuns:

Daca ti-se blocheaza laptop-ul ai un singur lucru de facut sa astepti vreo cateva zile sau poate trebuie sa duci laptop-ul la leprat da rp

2 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Www.kaspersky.com - iti iei un antivirus gratuit pentru 30 de zile,instalezi si se scaneaza automat. daca ceva nu este in regula, iti va semnala! daca totul e bine, du=l la reparat sau defragmenteaza-l si curata-l de praf! mult succes

| Y2k a răspuns:

Sa instalezi un nou windows probabil vista are putini virusi daca e de un an si incearca sa bagi windows 7 preferabil big grin.bft!