| Voinescu_Laurentiu_2000 a întrebat:

Am un laptop HP U-62 atunci cand instalez driverul video pentru placa atiradeon primesc instantaneu crush si imi pica windowsul PS am incercat asta doar cu win 7! Ajutor va rog

3 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Sigur nu e G62?

| Voinescu_Laurentiu_2000 explică (pentru dfeel):

Ba da G-62, imi cer scuze pentru greseala

| dfeel a răspuns (pentru Voinescu_Laurentiu_2000):

Intra aici si introdu modelul exact (ex. G62-xxxxx) un campul de cautare:

https://support.hp.com/us-en/products/change-product

Daca nu stii modelul exact ar trebui sa fie scris pe o eticheta, pe spatele laptop-ului.

Dupa ce ai ajuns in pagina de suport, dedicata modelului tau, descarca driver-ul video pentru windows 7.