| GabrielH3lyxMT a întrebat:

Am un laptop Lenovo 3000 N200 si nu pot intra in bios ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Gigelgigi111 a răspuns:

Mai exact de ce nu poti intra in bios?

| dannyel86 a răspuns:

Pentru Bios, poti incerca tastele F2, F5, F8 sau Delete, pe care apesi in mod regulat atunci cand deschizi laptopul.
O sursa online sugereaza ca tasta ce trebuie apasata, in cazul tau, pentru a intra in Bios este F1, pe care apesi intermitent la pornirea dispozitivului.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Opresti laptopul si dupa apesi pe butonul de pornire si tasta f10 amandouo de odata ti apasat pana incepe smnalul sa se auda