| mihai2 a întrebat:

Cine im da driver pentru audio pentru laptop lenovo 3000 n200

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact cum zis si bula...intri pe siteul oficial de la lenovo...introduci seria de calc...este pe dos... si dai sa. ti caute automat ce. ti lipseste...nu.te sfatuiesc sa. ti faci upgrade la bios daca nu esti in tema!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu ai spus:
- ce chipset are instalat si
- pentru ce sistem de operare
In lipsa acestor informatii, ti-am cautat site-ul care le contine pe toate: http://www-307.ibm.com/pc/support/site.wss/MIGR-67855.html. Alege, descarca si instaleaza toate driverele care coraspund chipset-ului din calculatorul tau!
Daca ai probleme cu instalarea, contacteaza-ma!