| Rosu_Robert_1989 a întrebat:

am nev de driverele pentru laptop Lenovo 3000 n200 0769 windows7

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Vezi pe site-ul oficial Lenovo. Setezi in functie de model si de sistemul de operare! Succes!
http://laptopnews.ro/download-drivere-laptop

| Ekcstsy a răspuns:

Windows 7 isi updateaza singurel driverele. Da-i update din Control panel si isi gaseste singur tot ce are nevoie. Sa te asiguri ca ai conexiune la internet functionala.

| Rosu_Robert_1989 explică (pentru Ekcstsy):

Deci stai. am intrat in control panel si unde gasesc update?

| Ekcstsy a răspuns (pentru Rosu_Robert_1989):

Dai la add remove hardware si el se apuca de cautare. Ce iti gaseste nou, instaleaza

| AHappyDay a răspuns:

Pai ne-ai ajuta ENORM daca ne-ai spune ce placa video, de sunet ai in laptop Acum tu te astepti sa cautam noi pe google si sa ne chinuim sa gasim ceva si tu sa scapi cu minimum de efort?! Precizeaza exact ce drivere vrei!