| David49489 a întrebat:

Am un laptop Lenovo think pad edge cam de vreo 5 ani si acum cand am intrat in aplicația aia de la nVIDIA am dat update la placa video si nu imi mai merge windowsul acum...laptopul porneste dar ramane ecranul negru si nu stiu ce sa ii fac. Daca ma poate ajuta cinevasad

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa intri in Safe Mode. Acolo sunt active cateva drivere, suficient cat sa poti elimina problema software intampinata.
Va trebui sa dezinstalezi ultima versiune de driver video si sa o pui pe cea anterioara, functionala.
Ce fel de Windows ai?