| Jager a întrebat:

Am un mouse SteelSeries Rival 100 si am o problema la rotita.
Mai exact, cand il misc stanga-dreapta rotita se misca si ea, scoate un sunet deranjant si se simte acel "zgandarit" in mouse. destul de enervant.
Pot sa i fac ceva? Oare daca il trimit in garantie, si nu l poate face, imi poate da altul nou sau mi-l schimba cu altul asemanator, in aceeasi bani? Pe eMAG, zic.

4 răspunsuri:
| Regedesubmunte a răspuns:

Da, îți să bani înapoi dar nu în mână ci pe site ca să cumperi ceva tot de la ei!
Și da dacă nu îți convine îți recomand să-l returnezi cât mai curând!

| Jager explică (pentru Regedesubmunte):

Nu am cum sa-l mai returnez daca l am cumparat astă-vara

| Regedesubmunte a răspuns (pentru Jager):

Nu, aveai maxim 30 de zile drept de retur, dar poți săl dai să țil repare!

| Jager explică (pentru Regedesubmunte):

Pai da. Asta am zis si eu mai sus.
Dar daca pot sa l repare, dar eu vreau sa mi l inlocuiasca cu alt model, o fac?