| Alexxa10 a întrebat:

Am un netbookt HP, pe care am instalat windows 7. Insa am o problema. Windowsul spune ca nu accepta tema, sau sa schimb imaginea de fundalstraight face ma poate ajuta cineva? stiti care este problema? ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Smile94 a răspuns:

daca e win 7 starter nu ai cum sa schimbi imaginea de fundal decat daca creezi o prezentare cu fotografii, imagini etc.PT aceasta este un program
http://oceanis-change-background-windows-7.ro.malavida.com/......ta-windows
il instalezi alegi imaginile si durata si voila
bafta

2 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Iti da eroare sau ce se intampla? cel mai probabil nu ai Desktop Window Manager Session Manager activat (start-run-services.msc si-l cauti acolo)

| florin1979 a răspuns:

Cum izce smile dar ar mai fi varianta cum ca tu ai ales o tema aero, iar configuratia da video(placa video) nu suporta aero!