| SpawNury a întrebat:

Salut, nu pot schimba tema pe windows xp. Cand dau sa schimb tema apare tema aia "windows classic". ma poate ajuta cineva sa rezolv problema asta?

Răspuns Câştigător
| ByL a răspuns:

Trebuie sa copi asta http://www.softpedia.com/......cher.shtml intraleazo dai restart si iti va merge Funda?

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Windows Xp nu are teme ca sa scapi de,, windows classic,, click dreapta pe destkop->Proprietes->Themes-> Alegi My Current Theme

| SpawNury explică (pentru Cosminovici18):

Are, am descarcat o gramada de theme, pe care le foloseam inainte. Acum cand dau sa le aplic in loc sa imi bage tema pe care o aleg, imi activeaza windows classic, intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desktop,apoi proprietati, themes.
iti poti descarca teme foarte frumoase de pe net cum ar fi cu bara de start portocalie si restul negru sau royale noir. eu am windows xp cu aspect de windows 7 ultimate. sa stii ca nu merg fisiere d-alea 'rar'. merge orice in afara de 'rar', parerea mea happy

| jelerudariuspati a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...
aveam inainte o multime de teme, dar de un timp, nu mi pot schimba aspectul barei de meniu si aspectul butoanelor de minimizare; maximizare si inchidere.