| MihalacheDaniel a întrebat:

Am un Nintendo Switch Lite si am o problema… l-am cumparat de la un prieten, el se juca jocuri, iar acum mie nu mi merge internetul si primesc o eroare 2110 1118. Am incercat sa l repornesc sau sa-i dau resetare dar degeaba

2 răspunsuri:
| Seijūrō a răspuns:

Salut.
Eroarea 2110-1118 este o problema legata de internet, incearca sa verfici daca rulezi cea Mai recenta versiune de operate, reseteaza setarile din rețea și le configurezi de la 0, apoi daca nu reușești încearcă asistența tehnică, pentru remedierea problemei.

| MihalacheDaniel explică (pentru Seijūrō):

Nu am cum deoarece l-am cumparat sh… vreo alta idee?