| LasleaIoan1972 a întrebat:

Am un note 3 n9005 si cere codul de deblocare network, am resoftat general dar tot cere, ceva idei?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Resoftat si decodat is doua chestii diferite. Ideea me e sa mergi la un service si te rezolva baietii.

| LasleaIoan1972 explică (pentru Wr3nch):

Baietii te usureaza de bani si mie numie drag de ce ce profita de necazu altuia pe sume mari 100-150 decodarea

| Wr3nch a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

Pai nu e necaz, ca nu tea fortat nimeni sa cumperi telefon codat. Ai stiu pe ce dai banii cand l-ai cumparat. Daca ar fi asa simplu de facut crezi ca ar mai merge cineva la ei? laughing