| Daiathehentailolineko a întrebat:

Am un router D-link GO-RT-N300 şi de fiecare dată când opresc pc u nu mai am semnal wifi la telefon. l-am resetat, i-am făcut toate posibile cred pls help

2 răspunsuri:
| FleshUl a răspuns:

Daca ai un router, acela merge printr-o conexiune de net si probabil ca ai net de la RDS.Incearca sa ceri support de la amandoua sau daca ai bani poti sa iti cumperi alt router daca acesta este de vina. Sper ca te-am ajutat

| K0sti a răspuns:

Ce treaba are routerul cu opritul PC-ului, ca nu inteleg? Sunt total independente! Poti sa nici nu ai PC legat la router!