| Mimo2 a întrebat:

Am un router de la telekom iar o data la cateva luni sau la cateva saptamani imi scade viteza de la internet foarte mult
Abia mai merge Youtube ul, trebuie sa stau sa se incarce videoclipul foarte mult
Si viteza de download scade de 5 ori
Problema asta tine o zi, doua, trei si isi revine uneori daca il scot din priza si il las cateva ore (dar nu mereu )
Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Fataaiadinumbra a răspuns:

Păi nu e bine să il scoți niciodată din priza, mai rau faci, cel mai bine e sa te duci direct la ei, si eu ma router de acolo si mereu am probleme. O sa ma duc la ei in aceasta săptămâna. Toate cele bune!

Bula
| Bula a răspuns:

Problema tipica Telecom.

| Ionut722 a răspuns:

La mine face la fel dar e de la Orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce le-as da eu celor de la Telekom cu el in cap, pana mi l-ar face normal.
Curiozitatea mea este ce abonament ai si prin ce se face conectarea, nu-mi spune ca este ADSL!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te duci la telekom sau suni la ei sa vina sa il schimbe, sau sa il reconfigureze, nu il mai scoate mereu din priză, ca se va reseta si nu il vei putea repara tu.