| Lungu_Stefan_1996 a întrebat:

Am un sistem audio de 3800w frmat din-trun mixer behringer micut, un amplificator behringer inuke nu1000 (pe care il tin in bridge mode 1x1000 in 4ohm, Low frequency) un amplificator ibiza care stiu despre el ca e 2x1400w in 4 ohm...
Difuzoarele/boxele, 2 boxe peavey p215, 2 defuzoare de 15inch plus un fel de ceva pentru inalte pe fiecare boxa si un subwoofer behringer europower s18 de 18inch....cat de mult consuma curent consuma astea?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Difuzoare asa este corect, nu defuzoare, cine te a invatat sa scrii? laughing

| Lungu_Stefan_1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok, m-am prins, stiu gresit acel cuvant...banuiesc ca ai o diploma in limba romana.
Poti sa ma ajuti sau nu?