| Smackdown a întrebat:

Am un telefon nokia in reteaua Vodafone.De o saptamana cineva ma suna cu numar ascuns si atunci cand raspund nu spune nimic.Cum ii pot afla numarul de telefon?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te-ar ajuta daca i-ai afla nr de telefon? Poate sa fie de pe cartela.

| madutza_ubytzik a răspuns:

Ii poti afla numarul de telefonul sunand la serviciul cu clienti si explicand situatia! ByE BYe

| cristinela a răspuns:

Trebuie sa te adresezi celor de la vodafone.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Daca esti pe abonament ceri lista cu apelurile iar daca esti pe cartela suni la relatii cu clientii si.sar putea sati extraga un euro din credit...nu sunt sigura

| LaYeR a răspuns:

Trebuie sa suni la relatii cu clientii si sa le spui cine esti de unde esti etc. dar o sa iti manance ceva din credit asa ca mai bine nu suna, parerea mea CIAO.

| andreyul a răspuns:

In locul tau eu as raspunde si as lasa tel asa ore in sir.sa isi consume minutele daca are sau creditul.happy

| hrdcore a răspuns:

Am avut si eu problema asta cu cineva cu care ma certasem acum aproape 2 luni si o luna si o saptamana ma suna noaptea la 00:45, am sunat la relatii cu clientii si au spus ca nici ei nu stiu numarul la tipul care ma suna, "dar pot merge la politie" si pana la urma am aflat cine ma suna dupa inca o saptamana, m-a costat 6E