| Gabriel_Alex_1984 a întrebat:

Imi spune cineva cum pot afla numărul de telefon de la cineva când mă suna cu număr privat?

Răspuns Câştigător
| Parjol12 a răspuns:

Nu sunt sigur daca poti, dar incearca sa te duci la shop de unde ai cartela (ex Digi sau Orange) si spune ca te suna mereu cineva cu numar ascuns, si doresti sa afli numarul, le dai numarul tau de telefon si o sa caute in baza lor de date. Nu sunt sigur daca merge, dar poti sa incerci.

1 răspuns:
| Sophieka a răspuns:

A functionat? Ai mers sa vezi daca iti poate vedea numarul in baza lor de date?