| Alex_Gabriel_1999 a întrebat:

Am un telefon Prestigio multiphone 5504 duo, am luat un virus care imi descarca tot felul de aplicatii si cand intram in jouri, facebook ....etc ma scotea si imi punea reclame, si nu am stiut ce sa fac, am cautat si tutoriale pe internet si spunea sa activez developer mode-ul, si apoi sadau root la telefon folosind programul "iRoot", dar virusul nu s-a sters asa ca am instalat aplicatia cleaner pro si am sters fisieul "virusat" pe care l-am luat, se numea com.android sau ceva asemanator, asa ca am sters toate programele si fisierele numite dupa virus, si dupa am dat restartare din fabrica la telefon si nu mai porneste android-ul, pur si simplu se aprinde arata logo-ul companiei si se stinge, si se repeta (isi da restart). Cred ca am sters androidul sau ceva, va rog ajutati-ma, ce programe trebiue sa folosesc pe pc(preferabil cu link) ca sa ii instalez android-ul.

2 răspunsuri:
| TeamViewer a răspuns:

1. ai skype
2. daca ai skype add si te ajut :

| K0sti a răspuns:

Telefonul e sa vorbesti la el, nu pentru jocuri! Mai descarcati rahaturi...