| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon vechi S5 și am șters acum ceva vreme (cam 8-10 luni) notele scrise în "Note".
La momentul acela nu am avut nici o aplicație pentru salvare a datelor (exbig grinropbox). Știe cineva cum pot să le recuperez?
Vă rog mult, chiar vreau notele acelea înapoi.

5 răspunsuri:
| AlexandruGabriel1983 a răspuns:

(ex: Dropbox)*

| D3I3 a răspuns:

E ca si cand ai scrie ceva intr-un caiet, apoi le-ai da foc.
Poate undeva le-ai dat copy-paste?

| AlexandruGabriel1983 a răspuns (pentru D3I3):

Nu. Și am înțeles din mai multe părți căci datele din telefon încă rămân acolo sub forma unor fișiere mici ce pot fi recuperate, dar nu știu cum...

| gelu1970 a răspuns:

Cumperi Dr.Fone Android si posibil sa recuperezi ceva.
poti incerca si cu easeus mobi saver

| AlexandruGabriel1983 a răspuns:

Nu funcționează cu dr.fone Android șieasua mobi saver, pentru că eu le-am pierdut acum mult timp.