| karma123 a întrebat:

Am văzut la un YouTuber că promova aplicația HoneyGain,daca nu știți despre el e vorba dați un search pe internet,m-am conectat cu google și am pornit aplicația,și as vrea sa o opresc,dar cum? Eu cred că ea încă minează chiar daca eu am dezistalat aplicatia, că dacă eu opresc opțiunile aplicației de a mina, și dezinstalez aplicația și o instalez acele opțiuni apar pornite! Această aplicație îmi minează din placa de baza a telefonului? Îmi mănâncă memoria telefonului? Și cum aș putea scăpa de ea

4 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Nu minează nimic. Doar se folosește de traficul de internet pe care nu îl folosești și primești bani în schimb. E recomandat să o folosești când ești conectat la wifi. Chiar plătește. Am primit 2 plăți până acum.

| karma123 explică (pentru alexalx1234):

Îmi poți da ig-ul tau pentru a mi da dovada? Mi am luat acest telefon de câteva săptămâni și nu as vrea sa rămân fără placa de baza?

| jj7700 a răspuns (pentru karma123):

Telefoanele nu au placa de baza. Ce fumezi?

| karma123 explică (pentru jj7700):

Cred că tu fumezi, ele au