| RAY a întrebat:

Am vazut un anunt care jos avea niste tag urii scrise aia ajuta ca sa apara mai des un rezultatele de cautare? Doar cine stie va rog, apropo se poate sa apara si anuntul meu pe prima pagina cam cat m-ar costa?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Acele sunt cuvinte cheie folosite in pagina, DAR nu acele se folosesc pentru gasire la cautare.
Cele folosite pentru cautare NU sunt vizibile vizitatorului site-ului, ele sunt incluse invizibil pe pagini.