| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Am visat nori colorați si negri amstecati cu fulgere ce inseamna?

8 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Faptul ca poti visa. Wow. Ce dracu' ar trebui sa insemne?

| BroascaCuElice a răspuns:

Norul cu fulgere inseamna laude si vesti bune iar un nor viu colorat inseamna ca veti avea parte de multe nelinisti spirituale.
norii negri pot simboliza deprimare, sentimente de desertaciune, stare sufleteasca foarte proasta, pesimism.

| ovidiu123432 a răspuns:

Inseamna ca te-ai uitat prea mult la filme Horror laughing)

| sir sanjei a răspuns:

Inseamna ca in visul tau era o furtuna.
Crezi ca imi poti spune in ce zi a saptamanii se petrecea visul tau? Vreau sa ies cu mobra si sa nu ma prinda ploaia pe coclauri!

| asdfgsgj123 a răspuns:

Inseamna ca o sa fie o furtuna dupa va aparea un curcubeu happy

| DavidoffUser a răspuns (pentru sir sanjei):

Ahahaha

| TheSpell a răspuns:

Ori vine invazia unicornilor ori apocalipsa.