| KoJo07 a întrebat:

Am vrut sa fac un print screen la ceva pe telefon. Cand am apasat home + lock sa fac print-screenul, mi s-a deschis internet browser-ul (browser-ul standard Android).

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu ai pus întrebarea. Bănuiesc că aceasta ar fi cum să faci un print screen pe telefon (de fapt screenshot).
Trebuie sa ne spui modelul de telefon. Dar cred că ai rezolvat problema până acum.

| KoJo07 explică (pentru anonimg):

Am scris-o in graba. La sfarsit voiam sa intreb de ce s-a deschis browser-ul cand eu voiam sa fac print-screen?(stiu cum sa fac print-screen). Asta era intrebarea.

| anonimg a răspuns (pentru KoJo07):

Am înțeles.
Probabil mai există combinații de taste pe care nu le știm...