| LasleaIoan1972 a întrebat:

Am windows 10 x64 enterprise, am pus bluestacks emulatorul de android, am instalat Netflix dar nu porneste.
Da eroarea (500.-1006).
Cineva care stie de ce?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De ceprin emulator and ai versiunea web sau aplicatie nativa de Windows?

Bula
| Bula a răspuns:

Nu orice aplicatie /program functioneaza cu emulator in alte sisteme de operare.

Foloseste site-ul Netflix direct din browser!

| LasleaIoan1972 explică (pentru Wr3nch):

Versiunea web este limitata la 720p si varianta de windows nu functioneaza pe windows 7 si pe w8 o ramas o versiune mai veche doar pe w10 care inca mi se pare o pocnitoare de os, dupa atatia ani are o interfata f. proasta si noroc cu internetu ca altfel era praf complet

| LasleaIoan1972 explică (pentru Legion7X):

Am citit dar fara rezultat face la fel