| Altamira a întrebat:

Am windows 8.1 imi place absolut totul la el dar mai putin faptul ca aproape la orice program/joc pe care il deschid "has stopped working" stie cineva vreo rezolvare? si mai este ceva, net framework 3.5 vreau sa-l instalez si imi apare ca am nevoie de nt 3.5. wtf pai daca eu vreau sa-l instalez cum... sa am nevoie de el sa-l instalez? logica de 2 lei astia de la Microsoft... stie cineva rezolvari? multumesc, FUNDA!

2 răspunsuri:
| TheDragonTV a răspuns:

Iti da stop working ori pentru ca nu ai driverele instalate ori deoarece acel joc necesita anumite programe care sa proceseze graficile.De Ex: DirectX Game/DirectX 11/9
Instaleaza driverele si vezi de ce programe de procesare a graficii au nevoie jocurile/aplicatiile tale!
Sper sa te fi ajutat!