| dinamohf a întrebat:

Am Windows Xp Profesional si am probleme cu sunetul cand deschid calculatorul mi se aude acel sunet de la Startup si daca intru intr-un fisier de muzica merge... apoi dace deschid din nou nu mai merge si tot imi da o eroare. Sunetul de la eroare se aude si la jocuri la fel imi face nu se aude sunetul si apoi cand inchid calculatorul se aude sunetul. (Am o placa realtek AC`97 Audio)...si sper ca voi sa-mi da-ti sfaturi cum sa rezolv problema

Răspuns Câştigător
| razvanz a răspuns:

Cand nu mai merge intra in Start>Control Panel>Administrative Tools>Services Cauti Windows Audio, dai click dreapta pe el si dai Start. Daca vrei sa rezolvi problema fa un update la Windows.winking