| anonim_4396 a întrebat:

AOLEUU! J5 2016 sau Asus Zenfone 2 Laser, astept aprerii!

9 răspunsuri:
| Pizzaislife a răspuns:

J5 pare mai bun

| Clorox a răspuns:

Asus e mai ok, dar ai grija, are o defectiune din fabrica, doar unele modele, nu toate!
Nu mai stiu care-i defectiunea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

Am auzit ca are ecranul intunecat, ce sa faac? Crezi asta?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era asta o problema, problema era cu display-ul, dupa ceva timp nu raspundea la comenzi sau ceva de gen, nu mai stiu!
In fine, iti sugerez sa-l iei, arata mai bine si e mai bun decat j5!

| Bandit288 a răspuns:

J5 2016 e mult mai compact si mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Clorox):

ZE550KL sau ZE500KL care model? Sau nu conteaza?

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea conteaza!

| BeautifulSunflower a răspuns:

Eu am Zenfone 3 max si sunt FOARTE multumita de el. Fata de colega mea care are J5, nici nu se compara, zenfone 3 max, are camera mai buna, baterie, senzor de amprenta, ecran, design, e cu mult peste j5. Iti recomand zenfone 3 max, nu 2 laser, deoarece 3 max e aparut anul acesta in iulie, are tehnologia mai noua, bateria tine mai mult, etc. Eu am.luat telefonul de pe xdigital sau ceva de genul pentru ca era 902 lei, pe cand pe alte site uri era mai scump. Apropo, si design ul este mult mai frumos decat la 2 laser.

| BeautifulSunflower a răspuns:

A, si nici nu iti spun de cate ori mi-a cazut pe jos( n are husa si nici folie protectoare deoarece n am gasit si pe net sa platesc inca 15 lei transportul n am chef) si nu are NICIO zgarietura. Si ecranul este putin curbat, tocmai ca te ai fi asteptat sa pateasca ceva. Eu stau non stop pe telefon si se descarca dupa o zi, o zi jumatate. Adica... tine mai mult ca renumitul iPhone. Are memorie din plin, camera sa stii ca e super ok, am facut comparatie cu Iphone 6 plus si n am vazut diferente, decat subtile. Iti spun ca nici eu nu ma asteptam ca zenfone 3 max sa fie atat de bun. Nu cred ca o sa trebuiasca sa il schimb pentru cel putin 2 sau 3 ani. Oricum, tot de la Asus o sa mi iau caci chiar m au impresionat.