| anonim_4396 a întrebat:

Ar fi bun calculatorul asta pentru jocuri? http://olx.ro/......4iyog.html Ar merge sa zicem GTA 5 cu setarile la medium?

Răspuns Câştigător
| danny1996 a răspuns:

E decent si cred ca o sa-ti mearga toate jocurile actuale pe setari de medium... sau low

Posibil sa mearga cu setarile pe low din cauza ca memoria Vram a placi video e mica... Dar oricum se vede bine si pe Low Gta V happy Sper ca tea ajuta...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru danny1996):

Am vazut ca memoria Vram e mica dar e pe 256 de biti happy Apropo, crezi ca e un pret ok pentru ce are in el? (o sa-l verific, nu-l iau direct prin curier happy )

| danny1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

E un pret bun pentru ce ofera happy

| vidii a răspuns (pentru anonim_4396):

Schimba-i placa aia video si esti ok