| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee daca exista posibilitatea sa pot invata limba spaniola sau araba pe gratis?

Intreb deoarece imi plac mult limbiile acestea si nu imi pot permite banii pe meditatii.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Spaniola da, este usoara, araba e mult mai grea nu stiu

| iulya2299 a răspuns:

Spaniola da. Este o limbă ușoară și frumoasă, dat cu arabă ai ceva de lucru. Nu știu ce spre ce nivel aspiri tu, însă ai putea să înveți alfabetul destul de repede și să citești. De vorbit în arabă fără un îndrumător nu prea ai șanse deoarece au niște sunete foarte ciudate.