| Costinel_Stăncuna_1997 a întrebat:

Aș dori să știu ce GTA rulează pe Windous 8.1 pro pe laptop cu memorie ram 4, procesor Intel(R) CORE(TM) I3-400M CPU@2, 40 GHz, cu sistem de operare pe 64 biți și cu procesor de tip x64? Până acum am doar GTA SAN ANDREAS,NEED FOR SPEED UNDEGROLD 2, NEED FOR SPEED MOST WANTED 2005 VERSIUNE 1.3.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa video conteaza!

| Adrian926a a răspuns:

Gta5 nu iti va merge si nici gta 4.
laptopul nu este facut pentru jocuri, de aceea nu are placa video, daca vrei sa joci jocuri pe laptop trebuie sa iti cumperi un laptop de gaming, care te va costa peste 3000 lei

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu ruleaza. Gta v are nevoie de minimum 8 gb ram, ceea ce tu nu ai.