| alexstan76 a întrebat:

Salut prieteni de pe TPU, as dori sastiu care este problema cu jocul need for speed most wanted 2012 am urmt pc :

Intel core 2 duo 2.4 ghz
4 GB rami ddr 2
Placa video Ati radeon hd 4350 512 mb 64 bits.
Ruleaza windows 7 32 biti

Deci intru in joc dar tot mi se incarca rotita aia fara vreaun picde lag sa ceva dar nu imi intra in joc astept aiurea va rog dati-mi solutia acestei probleme multumesc.

1 răspuns:
| EnvyU a răspuns:

Nici daca ti-ar intra nu te-ai putea juca. Tu vrei sa te joci un joc din 2012 pe o placa video din 2009 care era low entry, adica era slaba pe vremea aia.