| FlorinRandomCrafts a întrebat:

As dori sa stiu un program asemmanator cu Keis sau Samsung new pc studio pentru un Samsung Galaxy Nexus, eu am incercat ambele dar se pare ca keis nu gaseste telefonul iar new pc. gaseste telefonul dar nu pot intra in el.
nu ma deranjeaza sa conectez cablul in laptop si telefon si sa intru direct pe el, dar as vrea si un program

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Intra aici: http://www.samsung.com/us/support/owners/product/SCH-I515MSAVZW si dai la Manuals & Downloads, unde alegi Software. Descarci acel program si vezi daca merge.