| Alzono1 a întrebat:

As vrea sa fac folosesc un adaptor wifi pentru Kali linux si cred ca e logic la ce ma refer. WIFI Hacking. Nu am putut sa gasesc nici unul pe eMAG poate ma ajutati voi si imi dati un link cu un adaptor care suporta kali linux si monitor mode de pe altex sau eMAG. Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu o sa iti scrie nicaieri pe eMAG ca e compatibil cu Kali pentru ca e un program de ultra-nisa. Te uiti pe lista asta si vezi daca gasesti ceva care e disponibil si la noi.
https://www.wirelesshack.org/......ngles.html