| Bodi97 a întrebat:

As vrea sa-mi achizitionez acest laptop: http://www.flanco.ro/......e-dos.html
Imi puteti spune daca e bun pentru gaming si cam cat tine bateria?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu are nimic, am laptop de 2 ani, si stau cu el doar in priza si asta nu ca nu ar tine bateria sau ceva, dar asa imi e mai comod, nu are nimic.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Da, ar trebui sa fie destul de bun si pentru gaming, bateria undeva la 2-4 ore.

| Bodi97 explică (pentru OldSoul):

Si daca, de exemplu, ma joc pe el cu bagat in priza, bateria fiind incorporata (adica nu se scoate), are ceva?

| Bodi97 explică (pentru OldSoul):

Ok, mersi mult!

| Bodi97 explică (pentru OldSoul):

Aha, mersi mult pentru informatii!