| Bogdan549 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi spuneti care este cea mai buna racire si sa-mi dati si un link de unde ads putea lua un culer bun pentru chestia asta.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Bogdan549 explică (pentru K0sti):

Tu ai cooler-ul asta? Stii daca mai merita sa-mi cumpar coolere de pus pe carcasa? Merge pe Socket-ul 1150 de la Intel? Dar pe Socket-ul AM3+ de la AMD?

| K0sti a răspuns (pentru Bogdan549):

Ai specificatiile acolo, nu citesti?

| Bogdan549 explică (pentru K0sti):

Apropo ti-am pus mai multe intrebari care nu se regasesc acolo.

| StochitaCatalin a răspuns:

Iti recomand racire pe apa : http://www.pcgarage.ro/coolere/cooler-master/nepton-240m/
Am si eu unul si e foarte bun, raceste sistemul foarte bine

| K0sti a răspuns (pentru Bogdan549):

2 coolere de 120 de carcasa sunt suficiente, unul in fata, unul in spate! Unul baga, unul scoate!