| bnbnbi a întrebat:

As vrea un telefon, dar nu ma pot decide ce. NU vreau unul nici prea scump, dar nici ieftin. Cel mai mult mi-a placut interfata de la Huawei. As vrea 16-32GB,3-4GB RAM, camera principala de 16 megapixeli si cea secundara de 13 megapixeli. Ar fi bine sa aiba peste 5.4 diagonala. Ce sa aleg?

5 răspunsuri:
| εdωαrd27 a răspuns:

Lenovo K6 Note.

| Ceifan a răspuns:

Samsung Galaxy a5 2017

| CodeNameAlpha a răspuns:

Mega-pixeli de la camera nu conteaza ci senzorul, cel mai bine te uiti la telefoanele care iti plac si dupa aceea cauti review-uri pe internet (asa vezi cum fac pozele). Nici ram-ul nu prea conteaza foarte mult la telefoane 3 gb sunt de ajuns. (asa poti gasi chinezarii cu 4-6gb ram dar sa mearga mult mai prost decat unul cu 3 gb de ram).

| OnePiece a răspuns:

Hmm, Huawei P9 Plus de pe OLX daca gasesti