| GulDan a întrebat:

Asi dori sa invat photoshop calumea dar nu stiu cu ce sa incep.

Imi dati si mie niste tutoriale? Vreau sa invat sa fac logo-uri,template, ..si mai incolo sa pot desena+colora!

4 răspunsuri:
| Gheorghe_Alexandru_1990 a răspuns:

Salut! In primul rand iti trebuie un photoshop de calitate, de preferat CS6, daca il doresti ti-l pot da asa oricum daca detii controlul limbii engleze poti cauta tutoriale despre ce vrei sa faci de ex "How to cut in photoshop cs6" si daca intelegi ce iti spune vor iesi foarte bine dar nu uita trebuie sa le migalesti si iti cam va rapii timp!

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| GulDan explică (pentru Gheorghe_Alexandru_1990):

L-am tras ieri happy photoshop cs6...
pe youtube caut tutorialele nu?

| MichelWolverine a răspuns:

Uite aici niste tutoriale bune : https://www.youtube.com/user/IceflowStudios

Eu am invatat multe de acolo

| ionescuAlin a răspuns:

Te salut, pentru logouri nu recomand photohop. Incearca sa inveti illustrator. Uite niste exemple bune aici: http://www.logo24.ro