| Fulger_Daniel_1976 a întrebat:

Astazi am luat un Vonino Volt X,dupa o ora,nu mai suna,puteai sa suni,sa auzi,dar nu avea sonerie,nu se auzea nici videoclipuri,nimic (nu era pe silentios,tot era la maxim, soneria era setata)

1 răspuns:
| Algo098 a răspuns:

S-ar putea incerca un "factory reset" sau "revenire la setarile din fabrica". Daca nici dupa asta sonorul nu merge, atunci trebuie dus la garantie, ori schimbat cu alt model de telefon, in functie de magazinul de unde a fost luat. Trebuie intrebati cei de la magazin ce rezolvare au pentru asa o defectiune, la un produs nou cumparat.