| Hocuspocus2003 a întrebat:

Salut,utilizatori TPU! Eu mi-am luat un iphone 4s de pe ebay(second hand).Asa...l-am primit,frumos,nezgariat,codat,cu niste probleme la wi-fi(acestea fiind mentionate in descrierea sa),insa,acum m-am trezit ca daca ma suna cineva,acesta doar vibreaza(am dat volumul la maxim,am selectat tonul de apel din setari,nu e pe "do not disturb"). Insa in setari,scrie(sa selectez) : ori sa fie pe silentios pe vibratii,ori pe sonerie si vibratii,iar el era selectat pe "silentios cu vibratii". Ok, am setat pe "sonerie&vibratii",dar cand sa incerc iar de pe alt telefon sa ma sun, nici macar nu mai vibra sad ...Stie cineva de ce nu merge soneria sau cum se poate repara?
Dau FUNDA celui ce ma ajuta cel mai mult!winking

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pe youtube se aude soneria?

| omulpaiangan a răspuns:

Ebay si amazon vad romanii ca pe cei mai profesionisti tepari. Asta e si adevarat.
Poate ca persoana care ti-a facut-o e straina, a zis ca daca esti roman o sa ii mearga.
On topic - difuzorul costa maxim 50lei sa il schimbi.