| ani1002 a întrebat:

Astăzi mi-am resetat telefonul, un Vodafone 600 și după ce mă Conectez la rețeaua wifi îmi apare conexiune in curs de verificare de peste jumătate de oră
Ce este de făcut?

2 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie declansat un bug sau ceva de genul din partea androidului. Daca ai posibilitatea de conectare prin datele mobile, ai putea sa-ti descarci aplicatii de pe magazin play, aplicatii cum ar fi wifi repair, wifi repair broken. Vei gasi multe. Vei gasi aplicatii ce nu iti cer root.

Daca tot iti face asa, mai poti da inca odata resetare, si poate disparea acel,, bug,,.

Daca nici atunci, apai e o problema cu androidul sau versiunea acestuia si trebuie sa dai o fuga la un gsm pentru o actualizare! NU COSTA MULT. in jur de 30 de lei, depinde de Android si de telefon. Eu am facut asta la o eraore legate de apeluri telefonice pe un S4 si mi-a cerut 30 de lei la o actualizare.

Sper ca te-am ajutat!

| Surtulecs a răspuns (pentru Surtulecs):

Scuzati-mi greselile gramaticale! M-am grabit la scriere...