| Anonimaaaxgar a întrebat:

Am resetat Telefonul și îmi apare Bun venit la început Iar apoi să selectezi limba am selectat limba română iar apoi îmi arăta Selectați rețeaua wifi ăsat pe omiteti iar apoi pe ignorați oricum apoi îi spunea că conexiunea este în curs de verificare am apăsat din nou unitățIar apoi mai apărut confirmați va contul dar dacă nu mai știu adresa de email cum am rezolvat problema va rog sa ne spuneti daca a mai trecut prin așa cevai

3 răspunsuri:
| Bernardus a răspuns:

Da

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Sari peste sau omiteti, daca va cere un numar de telefon scrii numarul daca nici asa nu va merge asta inseamna ca e complicat du-te la un service

| markakm a răspuns:

Amice...daca i-ai dat hard reset si nu mai stii contul ai cam belit-o.Rau.Daca ai vreun prieten mai "istet" in sensul ca fura telefoane si stie sa sparga securitatea asta de la Android vorbeste cu el. Daca nu...du-l la un service si acolo ei il pot face, de preferat la service-ul de unde l-ai cumparat.