| LadyM_8234 a întrebat:

Ati cumparat vreodata licente de pe internet? este de incredere sau pacaleala?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, am cumpărat licență Bitdefender Total Security 2013, nu a fost nici o păcăleală. Mi-o reînoiesc an de an, uneori are discount chiar 50%.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,am cumparat.
Depinde de unde cumperi.
Ori ce produs are pe site-ul oficial modul de achizitionare.
E nu am luat teapa, ultima linceta am achizitionato chiar ieri si a fost ok.
Succes si vezi ce si de unde cumperi!

| LadyM_8234 explică:

Va multumeesc mult pentru raspuns! imi puteti da va rog linkul de unde ati cumparat voi va rog!happy

| LadyM_8234 explică (pentru floresdemayo):

Multumeesc pentru raspuns! imi poti da si un link te rog?happy

| LadyM_8234 explică (pentru ROB3RT89):

Multumeesc pentru raspuns imi poti da si un link te rog?happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru LadyM_8234):

Uite de aici: http://www.bitdefender.ro/solutions/antivirus-comparison.html (sper să se deschidă link-ul)

| ROB3RT89 a răspuns (pentru LadyM_8234):

Link de la ce? Ce licenta te-ar interesa?!