| Alina8564 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul telefonultau.eu?
Ati cumparat d pe el? Sunt de incredere sau e pacaleala?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Sunt de acord cu @KodrutZ, site-ul este unul serios şi au marfă originală ( NU au replici de telefoane ).

Marfa vine sigilată, ambalată şi cu actele aferente/factură, etc.

Vezi şi :
http://telefonultau.eu/pages/Cum-Cumpar.html

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Uite ca sa nu mai pui intrebari stupide pe viitor - te uiti frumos aici - http://telefonultau.eu/pages/Contact.html. Ce vezi? Au CUI, e o societate in spatele site-ului cu sediu fizic, au magazin deci da, sint de incredere.

| Alina8564 explică (pentru KodrutZ):

Eu vreau sa stiu daca produsele lor sunt bune, nu ca au sediu, ca asta am vazut si eu

| KodrutZ a răspuns:

Produsele "lor" de fapt nu sint produsele lor, sint cam aceleasi chestii pe care le gasesti si in alte parti, mai putin chinezariile ieftine pe care le poti lua bine mersi si de pe dx sau chinavasion.

| PeterCook a răspuns:

Neseriosi clar! Si sunt multi care sustin parerea mea. A comandat ceva si mi-au trimis doar aproximativ ce comandasem. Au promis ca remediaza si... ura si la gara. Rusine!