| lucas154 a întrebat:

Atunci cand deschid orice aplicatie pe Pc, primesc urmatoarea eroare: "This file does not have a program associated with it for performing this action.Please install a program or,if one is already installed, create an association in the default programs in control panel"
Si pot deschide programele doar cu:*Run as administrator*
Imi poate spune si mie cineva cum pot rezolva asta?
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Octavianstoy a răspuns:

E o problema la hardisk asa am ptit si eu pe pc ul vechi incearca sa iti repari nardul daca foloste drepturile e administrator pe orice aplicatie

| K0sti a răspuns:

Virusi!