| MucH a întrebat:

De ce nu merge la Laptop sa intru in foldere, cand apas pe un folder(de exemplu "poze")imi apare o fereastra si imi zice : "This file does not have a program associated with it for performing this action.Please install a program or,if one is alredy installed, create an association in the Default Programs control panel"
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic ai calculatorul virusat, ti s-au modificat aiurea niste dll-uri, ai posibilitatea sa iti reinstalezi windowsul sau sa descarci malwarebytes + bitdefender/avast pentru o scanare; eroarea specifica clar, ca nu ai "program pentru a efectua acea operatiune", desi windowsul in stare buna de functionare, il are.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ai pc-ul virusat! Cel mai bine ar fi sa reinstalezi windows! Bafta!