| stefancornel a întrebat:

Salutare.am si o problema cu PC.ul
Atunci cand vreau sa descid un joc de exemplu trebuie sa dau klick dreapta si dupa sa dau 'Run as admimistrator' ca alt fel nu se deschide imi da o eroare... ASTA "'this file does not have a program associated with it for performing this action.Please install a program or,if one already installed, create an association in the Default Programs contrlo panel"' AM WINDOWS 7.SI VREAU SA DAU DOAR DUBLU KLICK SA SE DESCHIDA.DE CE IMI DA EROARE ASTA?
MULTUMESC

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Poate e de la un virus ceva, nu stiu sigur dar mai bine ai reinstala Windows-ul sa fi sigur.