| anonim_4396 a întrebat:

Ba,fratilor,cum copiez o linie verticala de text dintr-un fisier word sau text simplu? Deci sa zicem ca am 3 coloane de text si vreau sa iau coloana din mijloc si atat, fara celelalte 2 din margini (COLOANE,care sunt verticale,nu linii orizontale de text). Am cautat in engleza si imi apar doar rezultate pentru a afisa textul vertical sau a introduce linii orizontale, tot felul' de prostii, numa' ce caut nu... Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

In word, tii apasat tasta "alt" in timp ce selectezi textul care il vrei copiat

1 răspuns:
| BroSafarii a răspuns:

Nu se poate... Copiaza cuvant cu cuvant sau ceva de genu'. Nu am intalnit asa ceva pana in ziua de azi.