| esperar a întrebat:

Cum fac in word 3 coloane, cu distanta intre ele de 1 cm, ultimele doua coloane fiind despartite printr-o linie verticala continua, de grosime 1.( sa fie scris ceva pe fiecare coloana )
Cum incep un rand cu litera mare ( nu B - 72 ) urmat de scris un partea de sus a literei.
Cum fac la ora de ex 10 00 ca 00 sa fie sus la 10?
Astept raspuns urgent, cine imi face in WORD - are fundita- ( am word in limba engleza)
Va Multumesc Muult!

1 răspuns:
| Zambet a răspuns:

Parerea mea este sa il faci in microsoft excel decat in word... e mai usor pentru ca deja ai facut calculul tabelar.