| ralucrissss a întrebat:

Bai frate, incerc sa ma conectez la contul de Instagram si cand a pas pe butonul de conectare, imi spune: "A aparut o problema cu cererea ta"

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Posibil sa fi incalcat anumite reguli sau cineva ti-a dat raport, astfel contul tau a fost blocat pentru un timp.
De exemplu daca ai folosit prea repede aplicatia, in sensul ca te-ai grabit la adaugarea urmaritorilor sau aprecierilor, contul este retinut timp de 24 ore.

1 răspuns:
| ralucrissss explică (pentru SandraPparalelipipedop):

Problema este ca nu merge sa ma conectez cu orice alt fel de cont si problema asta dureaza de ceva timp.