| Moisa_Catalin_1990 a întrebat:

Acum o saptamana am adormit cu laptopul in pat si in timp ce dormeam am dat peste aceasta. A cazut din pat pe jos, l-am ridicat si am continuat somnul. Am fost plecat 3 zile iar cand am revenit acasa aceasta are probleme la incarcare sau la baterie. Nu functioneaza fara incarcator dar chiar si cu incarcatorul atasat dupa 1 minut - 10 minute chiar si cateva secunde se inchide. Bateria nu se mai incarca iar led-ul bateriei din minut in altul se face portocaliu ( cere sa fie incarcat ) apoi verde ( se incarca ) si dispare in 2 -3 secunde. Stiti cumva ce trebuie sa fac pentru a rezolva problema? Bateria este atasata undeva sub tastatura, nu o pot accesa direct.

3 răspunsuri:
| alexc97 a răspuns:

Du-l la service

| darrio2007 a răspuns:

Du-l la reparat.Nu e clar?

| Moisa_Catalin_1990 explică:

M-ati ajutat foarte mult! Cautati atentie? Il duc la service dar am intrebat daca pot sa ii fac ceva acasa.