| hertzzz a întrebat:

Salut,am un HP Pavilion si de cateva saptamani mi se intampla urmatoarul lucru: laptopul merge pe baterie iar cand bag cablul de incarcare se opreste instant, fara baterie insa(doar cu cablul) mi se aprind cateva butoane de la tastatura :wireless caps lock si power ul...si atat.
Un lucru si mai ciudat este ca bateria incarca atunci cand laptopul este oprit si conectat la sursa de curent deci nu as prea crede ca e o problema cu incarcatorul.

Help big grin

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

E dus circuitul de alimentare. Du-te cu el la un service.